Zážitkové dárky


Zážitkové dárky

Taky se bojíte toho, že se obdarovanému váš dárek nebude líbit, že skončí dole ve skříni nebo v popelnici? A slyšeli jste už o zážitkových dárcích? Darujte místo hmotných dárků (nebo v horším případě hotovosti) dárkový poukaz na zážitek. Jinými slovy, darujte zážitek, takový, jaký si bude obdarovaný pamatovat do konce života. Ať už je vaším místem pobytu Praha, Brno, Ostrava nebo Olomouc, zážitkové dárky můžete darovat komukoliv.

A kde si takový zážitek vybrat? Zážitková agentura Esennce je léty prověřený eshop na zážitky. Každý rok sbírá různá ocenění a certifikáty. Firma Esennce specializující se na zážitky je seriózní agenturou a určitě jejím výběrem neprohloupíte a budete spokojeni.

Zážitkové dárky pro muže
Každý zážitkový dárek je samozřejmě vhodný pro někoho jiného. Váš manžel pravděpodobně ocení více jízdu Hummerem nežli změnu image. Jaké zážitkové dárky jsou tedy vhodné speciálně pro muže?

Tak například to může být let balónem nebo již výše zmíněná jízda Hummerem v Praze. Snad každý muž odmala sní se projet v tomto silném a legendárním autě, tak proč mu to nedopřát prostřednictvím zážitkového poukazu na terénní trati, a nejlépe mu tak dokázat, co pro vás znamená?

Krom jízdy Hummerem mu můžete koupit i dárkový poukaz na jízdu na čtyřkolce či dovádění na tankodromu. Komu se poštěstí za život svést se v tanku? Další možností je i jízda na závodním okruhu nebo třeba škola smyku, kde si navíc zlepší své řidičské schopnosti.

Je váš přítel milovník piva? Ať už na tuto otázku odpovíte jakkoliv, dárkovým poukazem na návštěvu pivních lázní určitě nepohrdne. Uvidí, že pivo se dá nejen konzumovat, ale použít i pro jiné účely.

Letěl už někdy váš muž vrtulníkem? Kupte mu tento skvělý zážitek, navíc nepoletí sám, tento zážitek je pro 3 osoby a dostupný v Praze. Když už jsme u toho létání, co takhle zkusit akrobatické lety? Tedy pokud na to má žaludek…

Dárky jako zážitky, zkráceně zážitkové dárky, jsou pro vás připraveny v nejrůznějších podobách, stačí navštívit internetové stránky zážitkové agentury Esennce.cz.